fbpx

Kasutame sellel veebilehel küpsiseid, et muuta Sinu siinviibimine mugavamaks ja turvalisemaks. Loe lähemalt

Pressile

Tervitame avalikku huvi VKG tegevuse ja projektide vastu ning anname endast parima, et tagada info kättesaadavus ja läbipaistvus, kui see on äritegevuse seisukohalt võimalik. Siit lehelt saad tellida VKG uudiskirja, alla laadida fotosid galeriist ja tutvuda videotega.

Ole kursis! Liitu pressilistiga

Pressilist

This field is for validation purposes and should be left unchanged.

Hindame sinu huvi meie toodete vastu ja täname, et külastad meie veebilehte. Soovime, et tunneksid end meie saidil ohutult ning kinnitame, et sinu isikuandmed on turvaliselt hoitud.
Loe meie privaatsuseeskirju

Kontaktid meediale

Irina Bojenko

Kommunikatsiooni- ja turundusjuht

+372 334 2702 +372 523 2700

Palume suunata kõik Viru Keemia Grupi kontserni ja tütarettevõtete tegevusega seotud meediapäringud ja küsimused suhtekorraldusjuhile.

Pildi- ja videomaterjal

Uudismeedias ja dokumentaalfilmides kasutamiseks mõeldud videoklippe ning fotosid saab alla laadida otse meie foto- ja videogaleriist. Ajakirjanduse ja VKG partnerite jaoks on need vabalt kasutatavad.

Meie arhiivides leidub filmilõike VKG tööst ja tegevustest ning kõrge resolutsiooniga pildifaile, mida võib vabalt alla laadida kasutamiseks ajakirjanduses eeldusel, et materjalile lisatakse autori nimi ning „© Viru Keemia Grupp“. Videote ja fotode alla laadimiseks vajuta vastavaid nuppe allpool. Kui soovid teavet piltide kasutamise kohta mitte ajakirjanduslikul eesmärgil või ärieesmärkidel, siis palun võta meiega ühendust aadressil .

Olulisemad aruanded

VKG olulisemad aruanded – aastaaruanded, säästva arengu aruanded ja muud analüüsitööd.

VKG aastaraamat


Säästva arengu aruanne


Majandusaasta aruanded

 

Eesti põlevkivitööstuse aastaraamat

 

 

 

Teised aruanded

 

  • Põlevkiviõli väärtusahela loodav Eesti rahvuslik rikkus, 2020
    lae alla PDF
  • Põlevkiviõli tootmise väärtusahela majandusliku mõju analüüs, 2011
    lae alla PDF

 

Projektid

 

VKG Energia OÜ soojuselektrijaama ja elektrisüsteemi talituse kompleksse optimeerimise ja varustuskindluse tõstmise metoodika väljatöötamine ja rakendamine

Lühidalt meist

Viru Keemia Grupp on Eesti suurtööstusettevõte, kelle missiooniks on põlevkivi väärindamine läbi põlevkiviõli ja energia tootmise. Oleme suurim põlevkiviõlitootja maailmas ning suuruselt teine elektritootja Eestis. Püüame rahuldada järjest kasvavat energiavajadust, soovides sealjuures minimeerida meie tootmise mõju ümbritsevale keskkonnale.

Kontserni koosseisu kuuluvad Ojamaa põlevkivikaevandus, kolm Petroter ja neli Kiviter põlevkivi ümbertöötlemise tehast, elektrijaam ning elektri- ja soojuse jaotusettevõtted.