fbpx

Kasutame sellel veebilehel küpsiseid, et muuta Sinu siinviibimine mugavamaks ja turvalisemaks. Loe lähemalt

Teata ohust

2017. aastal tutvustasime kontsernis ohuolukordade süsteemi, mille kaudu saab iga töötaja kiirelt ning mugavalt teatada tööl esinevatest ohuolukordadest.

Täida vorm ja päästa elu!

Ohtlikust olukorrast teatas (soovitav, kuid mittekohustuslik)
This field is for validation purposes and should be left unchanged.

Süsteem võimaldab enneaegselt probleemidele reageerides ennetada tööõnnetuste toimumist. Ettevõttes ohuolukordade süsteemi juurutades ja kasutades saame töökeskkonna paremaks muutmises kaasata kõiki töötajaid.

Ohtlik olukord on situatsioon, mille tõttu võis või võib VKG töötaja, alltöövõtja või külastaja tervis saada viga. Kui märkad midagi, mida peab parandama, siis anna meile sellest kindlasti teada! Ohtlikest olukordadest teavitamine on parim viis, kuidas saad SINA kaasa aidata toimumata tööõnnetuste ennetamises ja vältimises. Töökeskkonnaspetsialistid saavad tänu ohuolukordadest teavitamisele võtta vastu meetmed, et muuta töökeskkonda turvalisemaks.

Iga ohuolukorda võetakse tõsiselt, leitakse selle põhjused ning lahendus.

Laekunud päringutele vastame esimesel võimalusel.

Teadlikkuse tõstmine

Tervislike ja ohutute töötingimuste tagamiseks ning tööõnnetuste ärahoidmiseks peavad töötajad teadma ohutu töö võtteid, mille tagavad nõuetekohane juhendamine ja väljaõpe.

Kõik meie töötajad läbivad professionaalse ja kvaliteetse väljaõppe ning juhendamise kogenud spetsialistide juhendamisel. Enne iseseisvale tööle lubamist peab iga töötaja läbima eksami. Lisaks esialgsetele juhendamistele viiakse jooksvalt läbi erinevaid koolitusi ning tööohutuse teadmiste kontrolle.