fbpx

Kasutame sellel veebilehel küpsiseid, et muuta Sinu siinviibimine mugavamaks ja turvalisemaks. Loe lähemalt

Talendipank

Meid on 1500, me räägime mitmes keeles ning oleme erinevatest rahvustest, kuid meid seob innukus ning armastus oma töö vastu. Oleme Eesti ettevõte, kus otsused sünnivad kiiresti ja tulemused on nähtavad.

Talendijaht

Kas soovid saada Eesti suurtööstuse tulevikutegijaks? Liitu töökohapõhise väljaõppeprogrammiga ning alusta huvitavat karjääriteed tehnoloogiaseadmete operaatorina!

  • Kolm kuud kvaliteetset õppe- ja sisseelamisprogrammi
  • Personaalne mentor ja karjääriarenguprogramm
  • Ida-Viru keskmisest kõrgem tasu kogu õppeperioodi vältel
  • Eksami sooritamisel garanteeritud töökoht
  • Kokkuhoidev ja toetav kollektiiv
  • Ahvatlev motivatsioonipakett: lisatoetused, ühisüritused, sporditoetus, igakuised liikumisväljakutsed, jpm

Kandideeri nüüd ja tee investeering enda tulevikku!

TÄIDA AVALDUS

Küsimuste korral aitab Marina Setdikova, personalipartner, +372 334 2233, 

 


Viru Keemia Grupp on palju enamat kui ainult põlevkivi kaevandamine ning õli ja energia tootmine. Otsime julgeid, leidlikke ja loovaid inimesi, kes ei karda väljakutseid ja on valmis maailma muutma.

Viru Keemia Grupis töötades saad osa unikaalsest suurtootmisest, kus on võimalik arendada uusi oskusi ja jagada oma teadmisi erinevates valdkondades ning erinevate tütarettevõtete vahel.

Oma töötajate arendamisel ja uute inimeste tööle värbamisel peame oluliseks häid teadmisi, ettevõtlikku meelt ja kõrget töökultuuri – kõik see aitab saavutada suurepäraseid tulemusi.

 

VAATA TÖÖPAKKUMISI

Kui tööpakkumiste seas ei ole praegu Sinule sobivat pakkumist, aga oled huvitatud Viru Keemia Grupis töötamisest, palun saada oma CV e-posti aadressile või täida vorm ja sobiva ametikoha tekkimisel võtame sinuga ise ühendust:

 

Saada oma CV

Ideed ellu

Tunneme kirge uute võimaluste ja tehnoloogiate vastu. Just soov jõuda kaugemale ning teha paremini on aidanud meil areneda ning edu saavutada. Teame, et uued tehnoloogilised lahendused loovad väärtust kõikidele. Kui Sul on innovatiivne mõte või särav idee, kuidas teha meie valdkonnas asju paremini või teistmoodi – jaga oma ideed meiega ning aitame Sul seda teostada. Saada oma idee kirjeldus aadressile ning võida võimalus sellesse elu sisse puhuda.

Tutvu enda tulevaste kolleegidega!

Kitty, REACH projektijuht

Tea, personaliosakonna juhataja