fbpx

Kasutame sellel veebilehel küpsiseid, et muuta Sinu siinviibimine mugavamaks ja turvalisemaks. Loe lähemalt

Meil on hea meel, et tunnete huvi meie veebilehtede vastu. Töötleme kõiki isikuandmeid turvaliselt. Käesolevalt leheküljelt leiate selgituse, kuidas käsitleme meie veebilehe kaudu kogutud andmeid.

Küpsised

 

VKG kasutab oma veebilehel küpsiseid ainult külastuste mõõtmiseks ja seansside haldamiseks. Küpsised on tillukesed tekstifailid, mis teie arvutisse paigutatakse, et saaksime teile kui kasutajale pakutavat teenust optimeerida.

Küpsised annavad meile teavet selle kohta, kuidas te meie veebisaiti kasutate, nii et teaksime, kui palju olete seda lugenud ja millistel linkidel klõpsanud. Selle eesmärk on teie vkg.ee kasutuskogemuse parandamine ja see ei tekita teile turvariski, vaid aitab meil luua külastuste ja veebisaidi kasutamise kohta statistikat. Palume teil küpsistega nõustuda, et saaksime teile meie kodulehel ja sotsiaalmeedias paremat kasutamiskogemust pakkuda.

 

Milliseid küpsiseid me kasutame?

Veebilehe funktsionaalsuse ja kasutamise parandamiseks kasutatakse veebilehtedel järgmiseid küpsiste liike:

Püsivaid küpsiseid, mis jäävad teie arvutis olevasse küpsiste faili püsivalt. Neid võidakse kasutada näiteks teie kui veebilehe korduvkülastaja äratundmiseks ja veebilehe sisu kohandamiseks vastavalt teie vajadustele või statistiliste andmete kogumiseks.

Seansiküpsised on ajutised ja kaovad, kui veebilehelt lahkute või oma veebilehitseja sulgete. Seansi küpsised tuletavad veebilehele meelde, et külastaja on teinud eelmisel lehel valiku, et soovib info korduvat sisestamist vältida.

VKG ei müü küpsiste abil kogutud teavet. Pange aga tähele, et meie veebisaidil võib olla linke välistele veebisaitidele, mida VKG ei kontrolli. VKG ei vastuta väliste veebisaitide andmekaitsepraktikate eest.

 

Privaatsus ja isikuandmete kaitse VKG-s

Privaatsus- ja andmekaitseseadused kaitsevad isikuandmete terviklust ja konfidentsiaalsust. Oleme pühendunud oma töötajate ja kõigi meiega äriliselt seotud isikute privaatsusõiguse kaitsmisele. Kasutame isikuandmeid üksnes asjakohastel eesmärkidel ning töötleme neid kooskõlas asjaomaste andmekaitsemäärustega ja VKG siduva kontsernisisese eeskirjaga.

 

Isikuandmete töötlemine VKG poolt

VKG töötleb VKG tööruumides ja VKG süsteemide kaudu töötavate töötajate, väliskonsultantide ja töövõtjate töötajate isikuandmeid. VKG töötleb ka VKG-ga töösuhtes mitte olevate andmesubjektide isikuandmeid. Töötleme isikuandmeid alati õiglaselt ja seaduspäraselt ning teeme seda üksnes täpselt ja selgelt kindlaksmääratud ning õiguspärastel eesmärkidel või seadusest tulenevatel juhtudel. VKG tagab salastatuse, tervikluse ja kättesaadavusega seotud asjakohase infoturbe. Isikuandmeid säilitatakse üksnes nii kaua kui on vajalik õiguspäraste eesmärkide täitmiseks.

VKG töötleb ka VKG-ga töösuhtes mitte olevate andmesubjektide isikuandmeid kahel järgneval eesmärgil:

Aususega seotud nõuetekohane hoolsus
VKG rakendab ulatuslikku aususega seotud nõuetekohase hoolsuse protsessi. See protsess hõlmab teabe kogumist, et aidata meil mõista, kes on meiega suhestuvad pooled, millised on nende väärtused ja kuidas nad äri teevad. Mõnel juhul võib see hõlmata isikuandmete töötlemist.

Kontroll
Eesti Vabariigi ja EL-i seaduste ning rahapesuvastaste määrustega kooskõla tagamiseks võib VKG läbi viia VKG-ga suhteid omavate väliste kolmandate isikute kontrolli.

 

Meiliteavitused

Võite vkg.ee saidil tellida meiliteavitused pressiteadete kohta. Salvestatud teavet kasutatakse ainult meiliteavituste saatmiseks. Juurdepääs sellele teabele on ainult administraatoritel.

Tagasiside ja küsimused

 

Selle veebilehekülje omanik ja haldaja on Viru Keemia Grupp AS (VKG) ja kogu selle sisu on VKG omand. Kui juhtub, et leiate saidil vea, palun andke meile sellest märku allpool asuva tagasisidevormi kaudu.


Isikuandmeid puudutavatele küsimustele vastab meeleldi:

Tea Allikmäe

Töösuhete juht

+372 334 2703