Kasutame sellel veebilehel küpsiseid, et muuta Sinu siinviibimine mugavamaks ja turvalisemaks. Loe lähemalt

Elektri- ja soojusenergia müük

Saja-aastane kogemus põlevkivi väärindamises on õpetanud meid saama põlevkivist palju enamat kui lihtsalt õli. Põlevkivi väärindamine käib VKG-s õli, elektrienergia ja soojuse koostootmisel, mis on keskkonnasäästlikem ja majanduslikult efektiivseim viis maavara kasutuseks.

Elektrienergiat üle 50 000 idavirulasele

Elektrienergia müügi ja võrguteenuste osutamisega tegeleb kontsernis Kirde-Eestis asuv tütarettevõte VKG Elektrivõrgud, mis on müügimahu (243 MW) poolest suuruselt kolmas elektrijaotusettevõte Eestis. Ettevõtte teeninduspiirkonda kuuluvad Narva, Narva-Jõesuu ja Sillamäe.

VKG Elektrivõrgud pöörab palju tähelepanu elektriohutusele ja korraldab töötajatele pidevalt täiendkoolitusi. Ettevõte panustab ka elanike ja ennekõike laste informeerituse tõstmisesse elektriohutuse küsimustes, korraldades teavituskampaaniaid ja rääkides sellest koolides.

Tarbijainfo, iseteeninduskeskkonna ja muu teabe ettevõtte kohta leiad VKG Elektrivõrkude kodulehelt  www.vkgev.ee

 

Keskkonnasäästlik soojatootmine

Alates 2013. aastast kasutatakse kontsernis keskkonnasäästlikumat soojatootmist: soojust toodetakse põlevkivi töötlemisel tekkivast jääkgaasist. Selline lahendus võimaldab oluliselt vähendada soojatootmisel paratamatult tekkivate heitmete kogust ning otstarbekalt ära kasutada kohaliku tootmise potentsiaali, tuues kliendile parima hinnaga koju kõige ohutuma soojuse.

VKG Energia toodab soojusenergiat ning müüb seda kontsernivälisele partnerile, kes omakorda varustab juba üle 30 000 lõpptarbija. Kliendid on ühendatud Ahtme, Sompa ja Järve linnaosade ning Jõhvi valla võrgupiirkondadega.

 

 

Elektri- ja soojusenergia äriklientidele

 

Usaldusväärne partner energiamahukatele ettevõtetele. Toodame ja müüme elektrienergiat sõltumata piirkonnast. Lisaks pakume äriklientidele soojusenergiat ja tehnoloogilist auru.

Müügiinfo ja päringud

Janika Järvet

VKG Elektrivõrgud

kliendisuhete juht

+372 716 6612

Mihkel Karu

VKG Energia võrguga liitumine

Arendus- ja varahaldusjuht

+372 5884 4834