fbpx

Kasutame sellel veebilehel küpsiseid, et muuta Sinu siinviibimine mugavamaks ja turvalisemaks. Loe lähemalt

Koos viime ellu säravaid ideid!

Energia ja õli tootmine jätkusuutlikul ning keskkonnasäästlikul moel on saavutatav koos õigete inimeste, piisava uudishimu ja kirega. Edendame väärtuste põhist tegutsemist ja organisatsioonikultuuri. Juhindume kõigis oma tegevustes, äri tegemisel ja koostöötamisel kontserni ühistest väärtustest.

1500 inimest

Suurenergeetika

Laevakütused

Peenkeemia

Automaatika

Meie lähenemine

Põlevkivi väärindamine jätkusuutlikul ja efektiivsel moel on tehnoloogiliselt keeruline. Pidevalt täiustuvad tehnoloogiad, muutuv toodete spekter, kasvavad nõudmised toodangu ja tootmise kvaliteedile ning karmistuvad keskkonnanõuded moodustavad äärmiselt dünaamilise, huvitava ja väljakutseid pakkuva töökeskkonna.

Soov tegutseda kaasaegses ja arenevas keskkonnas on põhjus, miks otsime enda sekka pidevalt kõrgelt kvalifitseeritud inimesi – just nagu sina. Insenerid, tootmistehnoloogid, keemikud, energeetikud, automaatikud, infotehnoloogid on vaid põgus loetelu ametitest, nende teadmisi saab rakendada kõrget lisandväärtust loovaks tööks. Kokku on kontsernis üle 250 ametipositsiooni. Kui näed võimalusi igas väljakutses, võid just sina olla see, keda otsime!

Meie pühendumused

 

  1. Kanname enda väärtusi igas tegevuses
  2. Tunnustame oma inimesi
  3. Loome hooliva ja inspireeriva töökeskkonna, mis toetab mitmekesisust ja võrdset kohtlemist
  4. Valime enda sekka oma ala parimaid spetsialiste
  5. Innustame meie töötajaid vastutust võtma
  6. Toetame töötajate karjäärivõimalusi

 

Liitu meiega, kui tahad töötada innovaatilisi trende loovas, rohkelt arenguvõimalusi pakkuvas ning vastutustundlikus ettevõttes.

TULE TÖÖLE