Eesti Kaubanduskoda tunnustas Viru Keemia Gruppi väärika aumärgiga

Uudised

14. Aprill 2014

12. aprillil andis Kaubanduskoda traditsioonilisel kevadballil üle Viru Keemia Grupi juhatuse esimehele Priit Rohumaale II klassi aumärgi eriliste teenete eest Eesti ettevõtluse piirkondlikul ja tööstussektori edendamisel ning Eesti kui investeeringute sihtkoha aktiivsel tutvustamisel.

Viru Keemia Grupi  juhatuse esimehe Priit Rohumaa sõnul on Kaubanduskoja aumärk tunnustus kogu ettevõtte töötajaskonnale. “Viru Keemia Grupis töötab üle 2000 inimest. Meie kõigi igapäevane töö omab suurt tähtsust regiooni ja riigi jaoks. Kaubanduskoja aumärk on selle tõenduseks ,” sõnas Priit Rohumaa.

Kaubanduskoja juhatuse esimees Toomas Luman märkis oma kõnes, et iga aastaga läheb nominentide valimine raskemaks, sest Eestis on palju tublisid ettevõtjaid ning tänavu said tunnustuse just need ettevõtted, kes tegutsevad aktiivselt pealinnast kaugemalgi. "Olla tugevaks kohaliku elu edendajaks, töökohtade andjaks ning investeeringute kasvatajaks või eksportijaks – need on kõik märkimisväärsed tulemused ettevõtluses,“ ütles Luman.

Kaubanduskoja aumärke jagati 16. korda, aumärk on kaubanduskoja austus- ja tänuavaldus, mis antakse eriliste teenete eest Eesti majanduse arengule kaasaaitamisel. Tänaseks on kaubanduskoja aumärkide saajate seas olnud rohkem kui 100 inimest. Aumärgid on kujundatud Roman Tavasti originaalkujunduse järgi.