fbpx

Kasutame sellel veebilehel küpsiseid, et muuta Sinu siinviibimine mugavamaks ja turvalisemaks. Loe lähemalt

Tule tööle

Meid on 1500, me räägime mitmes keeles ning oleme erinevatest rahvustest, kuid meid seob innukus ning armastus oma töö vastu. Oleme Eesti ettevõte, kus otsused sünnivad kiiresti ja tulemused on nähtavad.

Viru Keemia Grupp on palju enamat kui ainult põlevkivi kaevandamine ning õli ja energia tootmine. Otsime julgeid, leidlikke ja loovaid inimesi, kes ei karda väljakutseid ja on valmis maailma muutma.

Viru Keemia Grupis töötades saad osa unikaalsest suurtootmisest, kus on võimalik arendada uusi oskusi ja jagada oma teadmisi erinevates valdkondades ning erinevate tütarettevõtete vahel.

Oma töötajate arendamisel ja uute inimeste tööle värbamisel peame oluliseks häid teadmisi, ettevõtlikku meelt ja kõrget töökultuuri – kõik see aitab saavutada suurepäraseid tulemusi.

 

VAATA TÖÖPAKKUMISI

Kui tööpakkumiste seas ei ole praegu Sinule sobivat pakkumist, aga oled huvitatud Viru Keemia Grupis töötamisest, palun saada oma CV e-posti aadressile või täida vorm ja sobiva ametikoha tekkimisel võtame sinuga ise ühendust:

 

Saada oma CV

Ideed ellu

Tunneme kirge uute võimaluste ja tehnoloogiate vastu. Just soov jõuda kaugemale ning teha paremini on aidanud meil areneda ning edu saavutada. Teame, et uued tehnoloogilised lahendused loovad väärtust kõikidele. Kui Sul on innovatiivne mõte või särav idee, kuidas teha meie valdkonnas asju paremini või teistmoodi – jaga oma ideed meiega ning aitame Sul seda teostada. Saada oma idee kirjeldus aadressile ning võida võimalus sellesse elu sisse puhuda.

Tutvu enda tulevaste kolleegidega!

Kitty, REACH projektijuht

Tea, personaliosakonna juhataja