detsember 2006

VKG Resins AS sai OHSAS 18001 sertifikaadi

Detsembri alguses sai VKG tütarettevõte VKG Resins töötervishoiu ja tööohutuse juhtimissüsteemi sertifikaadi.

Sertifitseerimise aluseks oli ettevõttes väljatöötatud, dokumenteeritud ja rakendatud töötervishoiu ja tööohutuse juhtimissüsteemi põhjalik uuring, mille eesmärgiks oli hinnata süsteemi toimivust organisatsioonis. Alates sertifikaadi saamisest on VKG Resins kohustatud rakendama efektiivseid abinõusid töötervishoiu ja tööohutuse kõrgel tasemel hoidmiseks ja standardi nõudmistele mis tahes mittevastavuste vältimiseks, mille üle teostatakse ka regulaarset järelevalvet.

“Saadud tunnustus kinnitab, et ettevõtte väljatöötatud töötervishoiu ja tööohutuse juhtimissüsteem toimib hästi ja vastab rangetele euronõudmistele. Sertifikaat näitab ka seda, et koos tehnoloogiliste täiendustega ja tootearendustegevusega on VKG Resins pannud suurt rõhku ka töötajate töötingimuste ohutusele ja nende täiendõppele selles sfääris,” ütles VKG Resins juhatuse esimees David O’Brock. “Kindlasti me ei peatu ning jätkame lahenduste otsimist tootmistegevuse mõju miinimumini viimiseks nii inimese tervisele kui keskkonnale. Need teemad on meie jaoks olulised ka tootmise laiendamise kavandamisel,” märkis ta.
VKG Resins AS on Viru Keemia Grupp ASi tütarettevõte ja Balti riikide suurim liimvaikude tootja. Peamine toodang koosneb karbamiidformaldehüüdvaikude modifikatsioonidest ning vedelast fenoolformaldehüüdvaigust. Ettevõttel on kvaliteedijuhtimissüsteemi sertifikaat ISO 9001 alates 2001. aasta märtsist ja ISO 14001 alates 2004. aasta märtsist. Ettevõttes töötab 113 inimest.

Lisainformatsioon:

Julia Aleksandrova
VKG avalike suhete juht
GSM 523 2700
e-post: julia.aleksandrova(at)vkg.ee

Uudised