aprill 2008

VKG Elektriehitus AS avab Kohtla-Järvel uue tootmisbaasi

30. aprillil avab VKG Narva tütarettevõte VKG Elektriehitus AS Kohtla-Järvel uue tootmisbaasi, millega ettevõte tegevus laieneb Narva piirkonnast tervele Ida-Virumaale ning Eestile.

Alates ajast kui VKG ostis eduka Narva ettevõtte VKG Elektriehitus AS, on firma tegevus pidevalt laienenud. Praeguseks on ettevõtte huvid kasvanud väljapoole Narva, Narva-Jõesuu ja Sillamäe piiridest ja suur osa tööst toimub samuti kontserni tööstusterritooriumil Kohtla-Järvel. Peale kontserni tütarettevõtjate on VKG Elektriehitus AS klientideks veel elektrivõrkude ja suurte elektripaigaldiste omanikud alates aiandusühistutest ja linna valgusliinidest kuni regionaalsete jaotusvõrkude ja tööstuskompleksideni, sh. Eesti Energia Jaotusvõrk. Aastaid on hooldatud Narva elektrivõrke ja ehitatud Sillamäe sadamat. Käesolevast aastast on ettevõtte kliendiks samuti Eesti Energia Jaotusvõrk.

Uuel tootmisterritooriumil hakkab Kohtla-Järvel tööle kaasaegne elektriehituslik jaoskond, mis on varustatud tänapäevase tehnika- ja töökodadega. Tänu VKG Elektriehitus AS uuele tootmisbaasile tekib Kohtla-Järvel 2008.a. lõpuks 15 uut töökota. Uue territooriumi pindala on 640 m2 ja ligi 2000 m2 maad. Käesoleva aasta lõpuks plaanib ettevõte avada järjekordse uue tootmisbaasi Tallinnas või selle lähiümbruses.

VKG tütarettevõte VKG Elektriehitus AS kuulub VKG kontserni alates 2006. aasta juulist. Ettevõte on Eesti Elektritööde Ettevõtjate Liidu (EETEL) liige. Omab ISO 9001 ja 14001 sertifikaate. Ettevõttes leiab tööd üle 55 töötaja.

Lisainformatsioon:
Julia Aleksandrova
VKG avalike suhete juht
GSM 52 32 700
e-post: