VKG Plokk pakub nüüd terviklahendust

Uudised

14. Aprill 2015

Tänavu kevadel hakkas VKG Plokk pakkuma poorbetoonist silluseid, mille laiuse ja kõrguse mõõt on ettevõttes toodetud plokkidega samas moodulis. Lisaks Roclite plokkidest välis- ja vaheseinte ladumisele saab nüüd Roclite silluste abil lahendada ka müüritise avade sildamise küsimused. Seega on nüüd ettevõttel pakkuda majaehitajatele terviklahendust. Eelmisel nädalal tutvustas Roclite uusi silluseid  Tallinna ehitusmessil - 19. korda korraldatud Eesti suurimal ehitusmessil „Eesti ehitab”.          

Roclite-sillus on armeeritud poorbetoonist siledapinnaline ristkülikukujulise ristlõikega tala, mida kasutatakse hoonete müüritistes paiknevate akna- ja ukseavade sildamiseks.  Roclite silluste tugevus tagatakse silluses oleva armatuurkarkassiga, mis on kaetud korrosiooni eest kaitsva kihiga. Silluse valikul lähtutakse ava suurusest, seina laiusest ja sillusele langevast koormusest. Roclite-sillused tuleb alati paigaldada tootesildil näidatud suuna (noolte suund: üles) järgi. Silluses olev armatuur on arvestatud ainult ühte pidi töötama – nii on lubatud kandevõime tagatud.

Sillused ja plokid on kvaliteetne ehitusmaterjal, mida valmistatakse ettevõttes VKG Plokk, vastavalt standartitele ja kaasaegsetele nõudmistele.

Rohkem infot: www.roclite.eu