Viru Keemia Grupp pälvis kultuurivaldkonna toetamise eest tiitli „Kultuurisõber 2014"

Uudised

11. Veebruar 2015

10. veebruaril tunnustas Kultuuriminister Urve Tiidus ettevõtteid, kes on pikaajaliselt toetanud Eesti kultuuri. Kultuuriminister andis üritusel üle tänukirjad 37 ettevõttele ja eraisikule, kelle panus kultuuri arengusse on märkimisväärne. Tunnustuse saanud ettevõtete nimekirjas on ka Viru Keemia Grupp (VKG).

 VKG on aastaid toetanud regioonis ja üle Eesti toimuvaid üritusi ja algatusi. Ka eelmisel aastal toetas VKG Jõhvi Kontserdimaja poolt korraldatud Balletifestivali, korraldas fotokonkurssi „Ilus oled, Virumaa“, lõi kaasa Jõefestivalil PurFest jne. VKG tegi eelmisel aastal aktiivset koostööd Eesti Kontserdi, Rahvusooperi Estonia, KUMU ning paljude teiste kultuuriorganisatsioonidega.

Praegu on sotsiaalsete ja kultuursete algatuste rahaline toetus VKG poolt ajutiselt  peatatud, kuid alati jääb võimalus aidata toredate initsiatiivide elluviimisel kogemuse ja teadmistega. „Peame koostöös aktuaalseks mitte ainult rahalist toetamist, vaid ka lisaväärtuse andmist ettevõtte kogemuse ja teadmiste kaudu," ütles Viru Keemia Grupi juhatuse esimees Priit Rohumaa.

Kokku tunnustas Kultuuriministeerium tiitliga „Kultuurisõber 2014" kultuuri toetamise eest 37 ettevõtet ja üksikisikut. Rohkem infot: http://www.kul.ee/et/uudised/aasta-kultuurisobrad-selgunud