VKG sai uue finantsjuhi

Uudised

31. August 2009

Alates 31. augustist on VKG finantsdirektoriks ja juhatuse aseesimeheks VKG Elektrivõrgud OÜ juhatuse liige ja tegevjuht Ahti Puur.

Ahti Puur on töötanud VKG meeskonnas üle kolme aasta mil kontserni poolt said ostetud kaks tuntud Narva ettevõtet: AS Narva Elektrivõrk ja Narva Elektriehitus AS (praegu VKG Elektrivõrgud OÜ ja VKG Elektriehitus AS). Seoses endise VKG finantsdirektori Priit Rohumaa juhatuse esimeheks nimetamisega mais 2009 kuulutati välja konkurss uue finantsdirektori leidmiseks ning sobiv kandidatuur kinnitati juhtkonna poolt augusti keskpaigas.

Ahti Puur, VKG finantsdirektor ja juhatuse aseesimees: „Eesti ühe suurema ettevõtte ambitsioonid ja arenguperspektiivid pakuvad küllaldaselt võimalusi eneseteostuseks. Kolme tegutsemisaasta jooksul VKG kontsernis olen hakanud kõrgelt hindama siin töötavaid inimesi ja ettevõtte arenguvõimalusi ning usun, et selle ametikohaga on mulle antud võimalus kõigele sellele kaasa aidata ning väga palju ära teha.“

Ahti Puur on aktiivselt tegev mitmetes ühiskondlikes ettevõtmistes, sealhulgas Jõujaamade ja Kaugkütte Ühingu ning Elektrienergia Suurtarbijate Liidu juhatuste liige, regionaalekspert Ettevõtluse Arendamise Sihtasutuses, samuti Rootsi Kuningriigi aukonsul Narvas.

Ahti Puur lõpetas 1991. aastal Tartu Ülikooli majandusteaduskonnas majandusküberneetika. Alates 2004. aastast jätkab õpinguid strateegilise juhtimise magistriõppes. Enne VKG kontserni tööle asumist oli ta AS-s Getz Eesti finantsjuht, AS-s Narva Elektrivõrk finantsdirektor, hiljem juhatuse esimees. 2006. aastast on Ahti Puur AS-i VKG Elektrivõrgud juhatuse liige ja tegevjuht.

Lisainformatsioon:

Julia Aleksandrova
VKG avalike suhete juht
Tel. 334 2702
GSM 52 32 700
e-post: Julia.Aleksandrova(at)vkg.ee