VKG töötajate heaks

Sotsiaalne vastutus

VKG pakub oma töötajatele mitte ainult stabiilset ja hästi tasustatud töökohta (VKG keskmine palk ületab maakonna ja Eesti keskmist palka), vaid ka laiaulatuslikke soodustusi ja lisahüvesid.

Täpsemalt hüvedest: töötajate jaoks kehtib laiaulatuslike soodustustega kollektiivleping; tootmisterritooriumil töötab töötervishoiupunkt, kus iga töötaja saab tasuta kiiret ja asjatundlikku abi. Töötajate jaoks on korraldatud mitmed korporatiivüritused, mille seas on töötajatest juubilaride õnnitlemine, kooliesmikute pidu (üritus on mõeldud töötajate 1. klassi minevatele lastele ja nende vanematele), tööstuslinna traditsioonilised suured rahvapeod.

Kaasame oma töötajaid aktiivselt heategevuslikku ja vabatahtlikku töösse. Koos käime metsa istutamas, koristamas, hoiame tihedat koostööd kohaliku verekeskuse ja toidupangaga. Rohkem kui 2 000 inimesega organisatsiooni toetus on märgatav igas valdkonnas, ükskõik, kus me kaasa ka ei lööks.

Meie sportlikuks auks on VKG enda jalgpallimeeskonnad. Kolmest suuremast tütarettevõttest väljakasvanud jalgpallurid harrastavad sporti ja seisavad ettevõtte au eest suurematel Ida-Viru võistlustel. Alates 2013. aastast kaasame sporditegevusse ka naisi, keda kutsusime SEB Maijooksule.

VKG hoolib oma töötajaskonnast. CV Online uuringu järgi oleme sellepärast ka üheks Eesti mainekamaks ja parimaks tööandjaks.