VKG spordi heaks
VKG kunsti ja spordi heaksVKG peamiseks sponsorlustoetuse saajaks on Eesti Maadlusliit. Oleme Eesti Maadlusliidu peasponsoriks aastates 2005-2011. 2010. aasta toetusesumma ulatus 35 000 euroni (ligi 550 000 krooni).
VKG toetab ka kohalikke spordiüritusi, mille nimekirjas on Alutaguse suusamaraton, Sinivoore Motokross ja A.Talpase mälestusvõistlus maadluses. Kuigi VKG selgeks prioriteediks on maadlus, oleme läbi aega toetanud jäähoki (2010. aastal toetas VKG 100 000 krooniga Kohtla-Järve jäähoki klubi „Viru Sputnik“ sõitu eurokaarika võistlusele), male, sumo ning teiste spordialade turniire, mida peame tähtsaks linnelanike spordipopulaarsuse edendamisel.
Kohalikest seltsidest toetame Ida-Viru spordiseltsi, Judoklubi „Afina“, Ida-Virumaa Spordiliitu ja selle raames läbiviidavaid üritusi.







